Taka impreza, że biletów wstępu już prawie nie ma

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się wejściówki na lipcowe mistrzostwa świata w siatkówce plażowej, które po raz pierwszy w historii odbędą się w Starych Jabłonkach. Organizatorzy postanowili powiększyć pulę tzw. ?superbiletów?
To specjalna wejściówka, która umożliwia wstęp na stadion główny podczas turnieju w Jabłonkach (1-7 lipca). Przypomnijmy, że będzie ona obowiązywała przez cztery najważniejsze dni, czyli od czwartku do niedzieli. To dobra oferta dla osób, które zamierzają więcej czasu spędzić nad jeziorem Szeląg Mały. Zamiast kupować oddzielne bilety (koszt po 30 zł za czwartek i piątek oraz po 70 na sobotę i niedzielę), mogą zaopatrzyć się w pakiet, za który zapłacą łącznie 160 zł.

Superbilety od początku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Nie dość, że gwarantują miejsca na tzw. trybunie słonecznej, to pozwalają zaoszczędzić pieniądze. Kiedy organizatorzy spostrzegli, że wejściówki zaczynają się kończyć, zdecydowali się działać. - Z uwagi na ogromne zainteresowanie superbiletami postanowiliśmy zwiększyć ich ilość o cały sektor A1, czyli dolne miejsca trybuny plażowej - mówi Piotr Kaczmarek, PR menedżer imprezy.

Choć jest ich coraz mniej, to wciąż można je nabyć poprzez stronę www.eventim.pl.