Nowa trasa Rajdu Polski. Odcinki mają być wyjątkowe

We wrześniu na Mazurach odbędzie się jubileuszowa 70. edycja Rajdu Polski, czyli największa impreza rajdowa w kraju. W tym roku zawody wspiera grupa Lotos, która została sponsorem tytularnym
Polski Związek Motorowy podpisał z Grupą Lotos umowę dotyczącą tytularnego sponsoringu 70. Rajdu Polski oraz Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2013. - Umowa z PZM to kolejny krok ku mocniejszemu wsparciu polskiego sportu motorowego, a w szczególności rajdów samochodowych - mówi Maciej Szozda, wiceprezes zarządu i dyrektor ds. handlu w Grupie Lotos.

Ze współpracy cieszą się także organizatorzy rajdu, którzy będą mogli jeszcze lepiej przygotować imprezę. - To dla nas dzień szczególny, podpisaliśmy wieloletnią umowę z partnerem, którym jest wielka polska firma, posiadająca jednocześnie duże zasługi w sponsoringu sportu - podkreśla Andrzej Witkowski, prezes Polskiego Związku Motorowego.

Podczas uroczystej konferencji zaprezentowano także załogi oraz samochody w barwach Lotos Rally Team, w których startować będą w sezonie 2013. To nowy polski zespół rajdowy, w którego skład wchodzą Kajetan Kajetanowicz i Jarosław Baran oraz Michał Kościuszko i Maciej Szczepaniak.

A co poza tym słychać u organizatorów 70. Lotos Rajdu Polski? - Czekamy na wiosnę i rozpoczniemy ustalanie trasy, która w tym roku również będzie wyjątkowa - mówi dla olsztyn.sport.pl Tomasz Bartoś, dyrektor zawodów.

Przypomnijmy, że tegoroczna edycja imprezy zostanie rozegrana pod Mikołajkami w dniach 13-15 września.