Kto najpiękniejszą dziewczyną MŚ w Jabłonkach? Konkurs

W ubiegłym roku organizatorzy turnieju Mazury Orlen Grand Slam w Starych Jabłonkach przeprowadzili konkurs na najpiękniejsze hostessy. Tym razem, kiedy w małej mazurskiej wsi odbędą się mistrzostwa świata w siatkówce plażowej, chcą wybrać miss 2013.
- Szukamy najpiękniejszych i najatrakcyjniejszych, które staną do walki o tytuł miss mistrzostw świata w siatkówce plażowej Mazury 2013 - mówią organizatorzy.

Konkurs jest prosty, bo składa się z trzech etapów. W pierwszym do 14 kwietnia na adres mailowy miss@worldtour.pl wystarczy wysłać swoje zgłoszenia. W wiadomości należy załączyć zdjęcie oraz imię, nazwisko i numer telefonu. - Prosimy o jedną wyraźną fotkę bez retuszu prezentującą sylwetkę - dodają organizatorzy. - Zgłoszenia będą weryfikowane i publikowane na bieżąco na naszym profilu na Facebooku w specjalnym albumie. Od tego momentu najważniejszy jest głos naszych fanów. Od ilości "polubień" zależeć będzie, kto zakwalifikuje się do kolejnego etapu. Wyłonionych zostanie 10 dziewczyn.

Finalistki pierwszego etapu otrzymają zaproszenie na w pełni opłacony pobyt w hotelu Anders (20-21 kwietnia), podczas którego przeprowadzone zostaną rozmowy, wywiady z mediami oraz sesje fotograficzne.

W trzecim etapie opublikowane zostaną sesje fotograficzne przedstawiające finałową dziesiątkę. Od 1 maja do 16 czerwca ponownie głos będą mieli sympatycy siatkówki. Trzy z największą ilością "polubień" pod swoimi zdjęciami otrzymają atrakcyjne nagrody. Laureatka zyska tytuł miss mistrzostw świata w siatkówce plażowej 2013, tygodniowy pakiet VIP obowiązujący podczas turnieju, profesjonalną sesję fotograficzną oraz tygodniowy pobyt dla dwóch osób w hotelu Krasicki.

Z kolei za drugie miejsce przysługuje tytuł wicemiss mistrzostw świata, tygodniowy pakiet VIP oraz weekendowy pobyt dla pary w hotelu Zamek Ryn. Nagród nie zabraknie także za trzecie miejsce, zmieni się tylko hotel na Bajkowy Zakątek.

Więcej informacji na facebookowym profilu miss mistrzostw świata (https://www.facebook.com/events/135902309917889/).

Przypomnijmy, że bilety na mistrzostwa świata, które odbędą się w Starych Jabłonkach (1-7 lipca), można nabywać poprzez portal www.eventim.pl.