Zawodniczka z Olsztyna poprowadzi program w TVN Turbo

Joannę Jędrzejczyk, zawodniczkę Arrachionu MMA Olsztyn, czeka niecodzienne zadanie. Została zaproszona do telewizji. - Oczywiście, że przyjęłam tę propozycję - mówi olsztynianka.
"MMAster" to program na kanale TVN Turbo, który ma pomóc młodym zawodnikom mieszanych sztuk walki w stawianiu pierwszych kroków w karierze MMA. Fighterzy walczą o profesjonalny kontrakt, dlatego rywalizacja jest zawsze zażarta. O tym, kto dostanie się do programu, decydują eliminacje pełne testów sprawnościowych i wydolnościowych. Ci, którzy w odcinkach nie radzą sobie z trudnościami, odpadają. Dwóch finalistów stoczy ze sobą walkę o kontrakt.

W pierwszej edycji programu prowadzącymi byli Agnieszka Rylik, wielokrotna mistrzyni świata w boksie oraz kick boxingu, oraz Paweł Nastula, mistrz olimpijski w judo oraz zawodnik, który ma na koncie walki MMA.

Teraz wybór organizatorów padł na Piotra Strusa, zawodnika walczącego w KSW, oraz Joannę Jędrzejczyk z Arrachionu MMA Olsztyn. - Przyjęłam tę ofertę dość szybko, po krótkiej rozmowie i analizie. Cieszy mnie to wyróżnienie i fakt, że jestem zauważana nawet w szerszym świecie MMA. Chętnie podzielę się swoją wiedzą - mówi dla olsztyn.sport.pl Joanna Jędrzejczyk.

Druga edycja programu zacznie się w maju.