Radzimy, co zrobić, żeby wejść na mecze Stomilu

Od tego roku, aby kibicować Stomilowi Olsztyn w meczach I ligi, każdy kibic musi się zarejestrować w bazie kibiców PZPN. Fani olsztyńskiej drużyny formalności mogą załatwić nie tylko w siedzibie klubu, ale również w Centrum Handlowym Manhattan
W związku z nową ustawą o imprezach masowych wszedł w życie przepis o elektronicznej ewidencji kibiców. Każdy, kto będzie chciał na żywo zobaczyć jakikolwiek pojedynek w Olsztynie lub na wyjeździe - tak jak każdy kibic w Polsce - musi się zarejestrować w centralnej bazie kibiców PZPN. Darmowa rejestracja wymaga zrobienia sobie zdjęcia w biurze klubu przy al. Piłsudskiego 69a. To niezbędne, by założyć profil kibica. Bez niego nikt nie kupi biletu na mecz. Ta procedura ma poprawić bezpieczeństwo na meczach piłkarskich i ułatwić identyfikację stadionowych kiboli.

W siedzibie Stomilu można się rejestrować od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. Ale klub nie jest jedynym miejscem, gdzie kibice mogą załatwić wszystkie formalności. Jeszcze w piątek (w godz. 15-18) kibice OKS mogą się wybrać do Centrum Piłkarskiego R-GOL, które znajduje się w Centrum Handlowym Manhattan przy pl. Pułaskiego 7 (lok. 28). Również tam można zrobić zdjęcie do rejestru kibiców PZPN i kupić wejściówki na najbliższe spotkanie ligowe u siebie z Łódzkim KS.