Jeszcze nie podpisał umowy ze Stomilem, a już kontuzja

W sobotnim towarzyskim pojedynku z bydgoskim Zawiszą w składzie Stomilu miał wystąpić Dawid Kucharski. Miał, ponieważ z powodu urazu ostatecznie zabrakło go w jedenastce biało-niebieskich.
Piłkarz na treningu doznał mikrourazu i nie chcieliśmy ryzykować większej kontuzji. W następnym tygodniu zawodnik powinien już wrócić do treningów - mówi dla stomil.olsztyn.pl Zbigniew Kaczmarek, szkoleniowiec olsztyńskiego zespołu.

Przypomnijmy, że sparing z beniaminkiem ekstraklasy ostatecznie zakończył się przegraną OKS 1:2.

Tymczasem prawdopodobnie już w najbliższy poniedziałek klub z Olsztyna podpisze kontrakt ze wspomnianym Dawidem Kucharskim. Jak informowaliśmy na olsztyn.sport.pl obrońca doszedł do porozumienia ze Stomilem i w składzie ma wypełnić lukę po Pawle Baranowskim, który zdecydował się poszukać nowego pracodawcy. - Z naszej drużyny odszedł Baranowski (szuka klubu), a Koprucki (leczy kontuzje) potrzebuje jeszcze trochę czasu, by dojść do swojej normalnej dyspozycji - mówił Andrzej Biedrzycki, dyrektor sportowy OKS. - Dlatego zdecydowaliśmy się ściągnąć tak doświadczonego zawodnika. Jesteśmy przekonani, że to dobry wybór.

Więcej o piłkarzach Stomilu czytaj na olsztyn.sport.pl.