Ceny biletów na mecze Stomilu Olsztyn idą w górę

Na trzy tygodnie przed inauguracją rundy jesiennej w I lidze poznaliśmy ceny wejściówek na stadion przy alei Piłsudskiego. W nowym sezonie za obejrzenie meczu z udziałem piłkarzy Stomilu kibice zapłacą więcej.
W sezonie 2013/2014 bilety będą nas kosztowały odpowiednio 15 zł (normalny), 12 zł (ulgowy, dotychczas 10 zł), 12 zł (tzw. łuk biało-niebieski, do tej pory 8 zł) oraz 8 zł (łuk biało-niebieski dla stowarzyszonych kibiców). Znamy też ceny karnetów na rundę jesienną, które będą obowiązywały na dziewięciu meczach, wyłączając pojedynek z Arką Gdynia (zaplanowany w Ostródzie).

Z kolei koszt karnetu normalnego to 100 zł (dotychczas 90 zł), ulgowego 90 zł (do tej pory 60 zł), na "ŁBN" 90 zł (było 48 zł) i na "ŁBN" dla stowarzyszonych kibiców 70 zł (wcześniej 48 zł).

Od wtorku można też wyrobić sobie profil kibica Stomilu, który jest niezbędny do zakupu jakiegokolwiek biletu. Rejestracja elektroniczna fanów biało-niebieskich będzie się odbywała w siedzibie klubu przy alei Piłsudskiego 69A. Biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 8-15.

Przypomnijmy, że pierwszy mecz ligowy piłkarze Stomilu rozegrają już 24 lipca. Ich rywalem będzie zespół Arki Gdynia, a spotkanie to zostanie rozegrane na ostródzkim stadionie. Tam za wejściówki zapłacimy 15 zł (normalny) oraz 12 zł (ulgowy).

Więcej o piłkarzach Stomilu czytaj na olsztyn.sport.pl.