Stomil kontra Kolejarz Stróże. Wejściówki już dostępne

Można już kupować bilety na sobotni mecz w Olsztynie pomiędzy miejscowym Stomilem, a drużyną z Małopolski - Kolejarzem Stróże. To będzie pierwszy występ biało-niebieskich w tym roku przed własną publicznością.
Podopieczni trenera Adama Łopatko rozpoczną rywalizację na stadionie przy alei Piłsudskiego w sobotę punktualnie o godz. 14. Sprzedaż biletów rozpoczęła się w poniedziałek - za normalny trzeba będzie zapłacić 15 zł, a za ulgowy 12 zł (przysługuje uczącej się młodzieży poniżej 26 roku życia za okazaniem legitymacji, kobietom, oraz osobom, które mają więcej niż 60 lat). Dokładnie tyle samo kosztuje wejściówka na łuk biało-niebieski, ale nie dotyczy to kibiców ze stowarzyszenia Stomil Ponad Wszystko, którzy zapłacą mniej, bo 8 zł od osoby (warunkiem jest obecność na specjalnej liście dostarczonej przez stowarzyszenie).

Istnieje również możliwość nabycia specjalnych biletów rodzinnych. Przeznaczone są one dla małżeństw lub rodzin, w których skład wchodzi co najmniej jeden rodzic oraz jedno dziecko w wieku maksymalnie 13 lat. Rodzice zapłacą 12 zł, dzieci do 6 roku życia mają wstęp wolny, a mali fani w wieku 7-13 lat wejdą na stadion za symboliczną złotówkę.

Podczas rundy wiosennej na terenie Olsztyna zlokalizowane są dwa punkty sprzedaży biletów. Pierwszy z nich znajduje się w centrum piłkarskim R-GOL w Centrum Handlowym Manhattan przy pl. Pułaskiego 7. Drugi mieści się w sekretariacie klubu OKS Stomil Olsztyn przy al. Piłsudskiego 69a (do piątku w godz. 8-15).

Więcej o piłkarzach Stomilu czytaj na olsztyn.sport.pl.