Sport.pl

Pojedynek Stomil - Chojniczanka na żywo w telewizji

Stacja Orange Sport będzie transmitowała mecz, który zaplanowano 6 kwietnia w Olsztynie. Tego dnia piłkarze Stomilu podejmą beniaminka na zapleczu ekstraklasy - Chojniczankę Chojnice.
Będzie to już szóste spotkanie z udziałem biało-niebieskich, jakie w obecnym sezonie kibice zobaczą w telewizorze. Przypomnijmy, że w rundzie jesiennej Orange Sport pokazał następujące pojedynki: Stomil - Arka Gdynia 0:0 (1. kolejka, 27 lipca), Stomil - GKS Bełchatów 2:3 (9. kolejka, 22 września), Wisła Płock - Stomil 1:1 (11. kolejka, 5 października), GKS Katowice - Stomil 2:1 (15. kolejka, 2 listopada), Arka Gdynia - Stomil 3:3 (18. kolejka, 23 listopada).

Występy podopiecznych trenera Adama Łopatko będzie można śledzić na ekranach także w rundzie wiosennej. Najbliższa okazja już 6 kwietnia, kiedy to OKS na stadionie przy alei Piłsudskiego zmierzy się z Chojniczanką (godz. 12.30). W pierwszym meczu obu drużyn, który 31 sierpnia odbył się w Chojnicach wygrał Stomil 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył wówczas w 89. minucie z rzutu karnego Grzegorz Lech.

Więcej o piłkarzach Stomilu czytaj na olsztyn.sport.pl.

Więcej o: